Česká Miss 2007

2. listopadu 2008 v 13:13 |  Česká miss 2007
Novou královnou krásy se v sobotu 24. února v pražském Top Hotelu před kamerami TV Nova stala dvacetiletá studentka ze Strážnice Lucie Hadašová. Tato křehká blondýnka ze Slovácka, která studuje aplikované právo, si získala nejvíce diváků hlasujících o vítězce prostřednictvím sms. Dekorování České Miss 2007 se ujala Miss Universe Zuleyka Mendoza-Rivera z Portorika. Šťastná Lucie podle svých slov doufá, že velkou změnu ve svém životě úspěšně zvládne. "Všichni si myslí, že jsem nedostupná a ledová, ale opak je pravdou," svěřila se novinářům bezprostředně po svém vítězství.
Titulem první česká vicemiss se může pyšnit dvacetiletá studentka z Prahy Eva Čerešňáková, druhou vicemiss se stala originální a bezprostřední Lilian Sarah Fisherová z Plzně, rovněž studentka, která to vyhrála u porotců a získala tak ocenění Tip poroty. Obě dekorovala úspěšná a populární americká podnikatelka českého původu Ivana Trumpová.
Tituly Miss čtenářů a Miss posluchačů patří Blance Javorské, dvaadvacetileté manažerce z Hodonínska, Miss Internet je Lucie Hadašová. Novinkou bylo vyhlášení Miss Marketing. Tou se stala dvacetiletá studentka Michaela Řeháková z Prahy, protože prokázala nejvíce znalostí v oboru obchodu a marketingu.
Netradiční televizní show moderoval známý divadelní a televizní herec Michal Novotný. Svěží tempo odstartoval Gospel I Will Follow Him v kostýmech jeptišek z legendárního filmu Sestra v akci. V duchu ústředního hesla tohoto již třetího ročníku soutěže "S Českou Miss kolem světa", se nesla i další vystoupení hostů, například hudebně taneční vystoupení skupiny Son Calientes a nebo někdejší finalistky slovenské soutěže krásy a současné populární zpěvačky Jany Kirschner.
První disciplínou byla módní přehlídka v extravagantních kostýmech předních českých návrhářek. Velmi originálně řešené šaty nesly názvy Mušle, Vodopád, Lotosový květ či například Carské Rusko. Poté měla každá z dívek minutu na to, aby se v rozhovoru s moderátorem představila. Další disciplínou pak byla promenáda v plavkách.
Obrovské napětí bylo v sále cítit v okamžiku, kdy Michaela Maláčová, ředitelka soutěže a předsedkyně poroty, ve které byli mimo jiné Tereza Maxová, Roman Šebrle, Ivana Trumpová, Leoš Mareš a loňská Česká Miss Renata Langmannová, přišla vyhlásit verdikt. Ten měl vzápětí poslat šest dívek do superfinále. "Bylo to těžké rozhodování," uvedla. A pak již zazněla jména šťastné šestice: Tereza Kozáková, Blanka Javorská, Lucie Hadašová, Andrea Šopovová, Eva Čerešňáková a Lilian Sarah Fisherová. Zakrátko již mohli diváci u obrazovek sáhnout po mobilech a posílat svým favoritkám esemesky. Superfinalistky se představily ve videoklipech natočených během soustředění v tyrolských Alpách. Získat co nejvíce diváků se pak dívky snažily při volné disciplíně, kdy mohly naplno rozvinout svůj talent. Budoucí Česká Miss Lucie Hadašová zaujala orientálním tancem, Eva Čerešňáková převedla hru na elektrickou kytaru a bouřlivý potlesk v sále za taneční vystoupení sklidila Lilian Sarah Fisherová. Následoval finálový rozstřel, v němž dívky odpovídaly na vylosovanou otázku. Při této disciplíně pomohl Michalu Novotnému premiér Mirek Topolánek, překvapení večera. A pak už skončilo hlasování a všichni netrpělivě očekávali, která z dívek se stane novou královnou krásy.
Po vyhlášení vítězek následovala dražba korunky České Miss 2007. Tento unikátní klenot vyrobila jeho autorka Lucie Lošťáková ze žlutého a bílého čtrnáctikarátového zlata a drahokamů. Licitace se neobešla bez hecování moderátora aukce Leoše Mareše. Nabídka se nejdříve pohybovala kolem sta tisíc, ale pak šla prudce nahoru a skončila na půlmilionu, který bude věnován nadaci Terezy Maxové podporující opuštěné děti. Majitelem korunky královny krásy se stal podnikatel Zdeněk Bakala, životní partner Michaely Maláčové.

1. EVA MACHŮ - 26 let
2. TEREZA KOZÁKOVÁ - 25 let
3. BLANKA JAVORSKÁ - 22 let
4. SVATAVA SPURNÁ - 21 let
5. SÁRA ASCHENBRENNEROVÁ - 21 let
6. LUCIE HADAŠOVÁ - 20 let
7. MICHAELA ŘEHÁKOVÁ - 20 let
8. ANDREA ŠOPOVOVÁ - 20 let
9. MONIKA KRPÁLKOVÁ - 18 let
10. EVA VAŠKOVÁ- 26 let
11. EVA ČEREŠŇÁKOVÁ - 20 let
12. LILIAN SARAH FISHEROVÁ - 22 let
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama