Miss ČR 2007

2. listopadu 2008 v 13:05 |  Miss ČR 2007
Miss ČR pro rok 2007 byla v sobotu večer v Brně vyhlášena 18letá studentka z Průhonic Kateřina Sokolová, která získala rovněž titul Miss silueta. První vicemiss se stala Veronika Pompeová, druhou Veronika Chmelířová. Jelikož se ale korunky, které byly před soutěží ukradeny, nenašly, byly letošní královny krásy dekorovány korunkami loňskými.
PRAHA - Kateřina Sokolová, pyšnící se již před soutěží titulem Miss Bohemia 2007, byla hlavní favoritkou sázkařů. Dívka z Průhonic Novinkám na soustředění v Egyptě před časem ale řekla, že si raději vůbec nechce připouštět, že by mohla být favoritkou. Svoji roli však během slavnostního večera potvrzovala, když získala ocenění v kategorii Miss silueta.
Sokolová po soutěži řekla, že si ještě asi plně neuvědomuje, co jí čeká, ráda by ale dále pokračovala v denním studiu. Ředitel soutěže Miloš Zapletal jí na to opáčil, že opravdu neví, co jí čeká.
Na otázku jejího současného vztahu odpověděla čerstvá Miss ČR, že mnohé její předchůdkyně si byly jisté, že jim získání titulu partnerský vztah nijak nenaruší. Často se ale mýlily, Sokolová proto na toto téma pomlčí.

Pompeová si váží více titulu Miss sympatie

Také Veronika Pompeová, Miss Moravia 2007, patřila mezi favoritky soutěže. Nakonec si odnesla též cenu Miss sympatie, kterou jí udělili čtenáři různých periodik včetně deníku Právo a serveru Novinky.cz. Pompeová po skončení galavečera prohlásila, že si osobně tohoto titulu váží více než titulu vicemiss, neboť jí spontánně zvolili lidé.
Že by mohla ale překvapit jakákoliv dívka, naznačila hned první ocenění večera. Titul Miss elegance získala dívka č. 9, 20letá studentka pedagogické fakulty Jihočeské univerzity Veronika Chmelířová, která byla nakonec vyhlášena druhou vicemiss.
Mezi závěrečnými čtyřmi topfinalistkami byla také Karolína Havránková. Ta si nakonec korunku z finálového večera neodnesla.

Sokolové musela být zapůjčena korunka od loňské Miss

Letošní královna krásy se ovšem musela spokojit s korunkou loňské Miss Taťány Kuchařové. Policii se totiž do finálového večera nepodařilo vypátrat, kdo ukradl korunky, jimiž dívky měly být v sobotu večer korunovány.
Ceny během večera obdržely i další dívky. Vítězkou v kategorii volná disciplína Miss talent převzala od herce Bolka Polívky soutěžící č. 10, 21letá Veronika Šindlerová z Kopřivnice. Porota ocenila její tanec rumby.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Peťka Peťka | Web | 2. listopadu 2008 v 13:11 | Reagovat

ahojky hele nechtěl(a) bys se přihlásit do SONBU??

budou pak supr ceny

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama