Leden 2009

Finalistky Miss Slovensko 2009

26. ledna 2009 v 17:16 Miss Slovensko
Mě se líbí 5 - Michaela Štítová

Finalistky České Miss 2009

26. ledna 2009 v 17:12 Česká miss 2009
Která z těchto 12 finalistek se stane novou Českou Miss pro rok 2009?
Hlasujte, pište komentáře...
Mě osobně se líbí :
1) Tereza Budková
2) Iveta Lutovská
3) Veronika Žídková

České miss 2009 v Keni

20. ledna 2009 v 16:00 Česká miss 2009
České krásky si soustředění v Africe skutečně užívají. Navíc jsou neustále v obležení snědých domorodců.
Finalistky soutěže krásy Česká Miss 2009 právě tráví 10 dní v africké Keni, kam odjely před soutěží na soustředění. Během něho se setkaly i s domorodým kmenem Masajů.
Ti krásným dívkám předvedli svůj národní tanec statečných a hrdých bojovníků a snažili se udělat co nejlepší dojem.
Tanec sice v Keni tančí výhradně muži, Masajové však udělali výjimku a rozhodli se dívky svému umění naučit.
Smyslem tance je vyskočit co nejvýše, což se většině finalistek, které jsou zdatné sportovkyně, docela dařilo. Svými výkony Masaje okamžitě okouzlily.
Krásné dívky kromě setkání s Masaji zavítaly také na ostrov Wasini. Zde se setkaly ve škole s malými dětmi, které vzácnou návštěvu přivítaly zpěvem.
Missky dětem rozdaly spoustu dárků včetně medvídků od Victoria´s Secret, hraček, pastelek a nejrůznějších školních pomůcek.
Na rozloučenou dívky dokázaly, že mají i hudební nadání. Zazpívaly dětem píseň Okoř a snažily se je naučit dětskou písničku Skákal pes.
Na ostrově Wasini se ale dívky jen nebavily, čekala je tu i práce. Na exotickém ostrově pak natáčely televizní medailonky a fotily se v plavkách v krásném prostředí palmového háje i pláže.
Večer pak mohly poznat speciality keňské kuchyně, mimo jiné kraba a rybu v kokosové omáčce. Plavbu zpět zahalila temná noc plná romantiky a dobrodružství.
Program v Africe mají finalistky soutěže krásy opravdu nabitý, a tak rozhodně nehrozí, že by se nudily.
Kromě výletu na ostrov Wasini je čeká návštěva města Mombasa, setkání s českou velvyslankyní v Keni Margitou Fuchsovou, návštěva Safari a celé řady dalších zajímavých míst exotické Keni.
Finalistky České Miss 2009 na výletě na Wasini Island s kameramanem a zvukařem ze štábu Tv Nova
Finalistky České Miss Tereza Budková, Julie Zugarová a Beáta Bocková na typické keňské lodi dhowFinalistky České Miss s Chrisem Modigellem - majitelem luxusního hotelu Leopard Beach ResortČeská Miss 2009 - KeňaČeská Miss 2009 - KeňaČeská Miss 2009 - KeňaČeská Miss 2009 - KeňaČeská Miss 2009 - KeňaČeská Miss 2009 - KeňaČeská Miss 2009 - KeňaČeská Miss 2009 - KeňaFinalistka č.4 Leona Grešáková s velbloudemFinalistky České Miss 2009 romanticky povečeřely na hotelové pláži Coco beachFinalistky České Miss 2009 v KeniFinalistky České Miss 2009 s trenérem a dietologem Miroslavem Ciprou


Finalistky České Miss 2009 odletěly do Keni

10. ledna 2009 v 18:20 Česká miss 2009

Do exotické Keni se vydalo dvanáct finalistek České Miss 2009, které zde čeká desetidenní soustředění.
Po téměř desetihodinovém letu přistály finalistky v Mombase, druhém největším městě Keni. V exotickém prostředí tropické Afriky je čeká bohatý program.
Dívky navštíví mimo jiné ostrov Wasini Island a tamní jeskyni otroků. Krásky se budou rovněž plavit na historické plachetnici. Vypraví se také do největšího keňského národního parku Tsavo East i do jedné ze škol uprostřed přírody. Pro děti již mají připravené dárky.
Na cestování Afrikou s nádechem dobrodružství jsou dívky dobře vybaveny od partnerů soutěže. "Jsem ráda, že máme dobré oblečení i obuv, protože divoká příroda si žádá pohodlné vybavení," uvedla další s finalistek.