Červenec 2009

Lucie Hadašová

31. července 2009 v 8:00 Česká miss 2007
Lucie Hadašová se narodila 8. července 1986 v 15 hodin a je ve znamení Raka. Žije ve Strážnici. V roce 2007 vyhrála Českou Miss a na Miss Universe obsadila krásné 12. místo. Studuje Vysokou školu aplikovaného práva a tomuto oboru by se později chtěla věnovat. Její oblíbenou historickou osobností je francouzská královna Marie Antoinetta, který prý byla popravena také kvůli své velké zálibě v módě. Právě ta patří i mezi Luciiny záliby spolu se čtením, řízením auta a pejskem. Chodí do posilovny, plave, ráda také jezdí na kole a na in-line bruslích. Na dovolené se jí nejvíce líbilo v Tunisu. Chtěla by se podívat do Skandinávie a na souostroví Andamany v Indickém oceánu, ale také by si ráda prošla v klidu Prahu. Pochoutkou je pro ni jakýkoliv moučník.

Luciino motto: Všechno jde, když se chce

Můj názor:
Lucka se mi ze začátku moc líbila, ale poté plastické operaci ji moc nemám ráda... U mě má veliké plus jedině za to, jaké má krásné vlasy. Jinak jsem byla celkem překvapená s umístěním na Miss Universe...
Silvia Lakatošová

30. července 2009 v 8:00 Miss ČR 1993
Silvia Lakatošová vyhrála Miss Československa 1993 jako dvacetiletá.
Silvia byla první slovenskou Miss, která se dokázala prosadit na celosvětové soutěži krásy. V roce 1994 se umístila na Miss Universe na výborném 4. místě.
Vystudovala VŠ managementu.
Veřejnosti je známa jako dlouhodobá organizátorka soutěže krásy Miss SR Universe.
Je vdaná a má syna Christiana Pavla. Krátce po svém vítězství vydala knihu Silvia L. Už před přihlášením do soutěže měla svou kariéru modelky dost slušně rozjetou v Milánu.

Můj názor:
Silvie patří mezi mé oblíbené Miss ČR. Nejenom, že se výborně umístila na Miss Universe, ale i proto jak vede Miss Universe Slovenskej republiky. Jen tak dál...


Lucie Váchová

29. července 2009 v 8:00 Miss ČR 2003
Lucie Váchová se narodila v Příbrami 4. září 1984. Vyhrála boj o korunku Miss ČR v roce 2003 v osmnácti letech jako studentka třetího ročníku gymnázia v Příbrami. Do sedmnácti let cvičila závodně sportovní gymnastiku, kvůli úrazu s ní musela skončit, ale v oddílu Sokol Příbram zůstala a dál trénuje družstvo malých děvčat.
Váchová dostala příležitost zúčastnit se jako zástupkyně České republiky soutěže Miss World v Číně a stala se První vicemiss World Sports. Vítězka této soutěže získává právo postupu do semifinále hlavního konkursu, Kanaďanka íránského původu Afsinová-Jamová toto právo proměnila v titul První vicemiss World, zatímco Váchová se mezi patnáct semifinalistek nedostala. Po návratu z Číny se ale Váchová svěřila s pocitem, že byla soutěž Miss World Sports zmanipulována v její neprospěch.
Krátce před maturitou odcestovala Váchová také do ekvádorského Quita na soutěž Miss Universe 2004, ale nepostoupila tam do patnáctičlenného semifinále, přestože byla považována za jednu z favoritek.
Stala se tváří kosmetické značky Vivien.
Jistý čas pracovala jako moderátorka relace o počasí na TV Nova, později dostala výpověď. V současnosti se věnuje modelingu a studiu na vysoké škole. Společně s kamarádkou Radkou Kocurovou je patronkou dětských domovů v Tuchlově a Krupce.

Můj názor:
Lucka není špatná miss, ale neumím jí přijít na kloub... Na jedněch fotkách jí to moc sluší, ale zase na jiných se mi nelíbí... ale co vím 100% je, že jí víc sluší tmavší vlasy než ty co měla jak vyhrála. Mezi můj žebříček Miss ČR bych ji asi zařadila někde do středu...
Kateřina Smejkalová

28. července 2009 v 8:00 Česká miss 2005
Kateřina Smejkalová se narodila 25.2.1983 ve Šternberku ve znamení ryb.
Kateřina se v roce 2005 stala 1.českou miss. Před touto soutěží žila v Bohuňovicích u Olomouce kde má své rodiče a sestru. Od roku 2005 žila v Praze a do Bohuňovic jezdila občas. V současné době je na 2 roky v Litvě.

Můj názor:
Jelikož jsem o ní dlouho nic neslyšela, tak ani nevím, co mám napsat... Určitě zvítězila právem, ale já bych ji asi vyměnila s tehdejší I. vicemiss Zuzanou Štěpanovskou. Jinak se mi víc líbí její zvlněné vlasy než když je má narovnané...
Kateřina Sokolová

27. července 2009 v 8:00 Miss ČR 2007
Kateřina Sokolová se narodila 4.4. 1989 ve znamení berana. Kateřina chodila na základní školu Trávník v Přerově. Studovala všeobecné gymnázium v Pražských Modřanech.
Roku 2007 vyhrála prestižní soutěž Miss České republiky a převzala tak korunku krásy Taťáně Kuchařové. Získala rovněž titul Miss Silueta a Miss Bohemia 2007. V listopadu 2007 se zúčastnila Miss World v Číně. Již několik let pracuje jako modelka po celém světě. Je svobodná, studuje Vysokou školu obchodní v Praze. Jejím přítelem je úspěšný podnikatel Jean.

Můj názor:
Katka se mi nikdy nelíbila a rozhodně neměla vyhrát Miss ČR 2007. Byly tam mnohem zajímavější dívky než je právě ona. Dle mého názoru moje nejneoblíbenější Miss ČR...
Jana Doležalová

26. července 2009 v 8:00 Miss ČR 2004
Jana Doležalová se narodila 23.6.1981 ve Šternberku a do svých 16 let žila v Uničově. Po ukončení Střední zdravotnické školy v oboru Farmaceutický laborant v Olomouci studovala Farmaceutickou fakultu na Karlově Univerzitě. Studium zakončila slavnostní promocí 28. 6. 2004 v pražském Karolinu.

Ve stejném roce (17. 4.) zvítězila ve finále soutěže Miss ČR 2004 a získala i titul Miss televizních diváků. V listopadu 2004 reprezentovala ČR na světové soutěži Miss World 2004. Při finále této soutěže dne 4. 12. byla vybrána mezi TOP 15 nejkrásnějších dívek.

V roce 2004 se také stala Patronkou stacionáře Jasněnka, což je zařízení pro postižené děti. Cílem jejího patronátu je mediální zviditelnění a získávání finanční podpory, potřebné pro bezproblémový chod tohoto zařízení. V rámci její práce se zúčastňuje nejrůznějších charitativních akcí, jejichž výtěžky jsou určeny pro podporu potřebných projektů.

Po roční přípravě rigorozní práce Jana její obhajobou v květnu 2005 získala také titul Dokorka farmacie.

V prosinci roku 2006 reprezemtovala Českou republiku na soutěži Miss Queen of the Year konané v Kuala Lumpur v Malajsii. Získala titul Miss Perfect body, Miss Eyewear beauty a také hlavní titul Miss Tourism Cosmopolitan International.

V pohádce Peklo s princeznou hrála čertici která si má vzít lucifera, premiéra byla 29.1.2009.

Také si založila vlastní lékárnu.

Můj názor:
Jana je má druhá nejoblíbenější Miss ČR po Taťáně. Sice se už moc často na mole neobjevuje, ale já ji mám strašně ráda a to díky tomu, jak uspěla na Miss World i proto, že z ní není taková ta ,,hloupá" a všemi obletovaná celebrita. Moc jí přeju až má ve své lékarně hodně zákazníků a až se sem tam ukáže na mole...