Leden 2010

Oficiální fotky finalistek Miss Universe Slovenskej republiky 2010

31. ledna 2010 v 12:57 | diary-of-miss |  Miss Universe Slovenskej republiky
1. Alžbeta Ferencová - Prešov - 18 roků


2. Magdaléna Izakovičová - Trnava - 19 roků3. Veronika Vajdová - Banská Bystrica - 23 roků4. Mária Smiešková - Martin - 23 roků5. Anna Amenová - Bratislava - 25 roků6. Jana Mutňanská - Trenčín - 21 roků7. Lucia Ivaňová - Myjava - 22 roků8. Anita Fabrici - Košice - 18 roků9. Hana Kiková - Nitra - 19 roků

10. Klaudia Vlčková - Trnava - 22 roků11. Dominika Holíková - Nové Zámky - 21 roků12. Timea Szaboová - Trnava - 20 rokůFinalistky České Miss 2010 si losovaly modely na finále

30. ledna 2010 v 11:51 | diary-of-miss |  Česká Miss 2010
Tyto extravagantní modely nejsou jen tak obyčejné, protože každý model představuje jeden ze 14 krajů ČR.

Jitka Válková (1) - Moravskoslezský kraj
Šárka Laubendorfová (2) - Ústecký kraj
Carmen Justová (3) - Plzeňskýkraj
Karolína Rédlová (4) - Olomoucký kraj
Kristýna Halouzková (5) - Královéhradecký kraj
Veronika Machová (6) - Jihomoravský kraj
Kateřina Votavová (7) - Karlovarský kraj
Tereza Kučerová (8) - Zlínský kraj
Tereza Maláčová (9) - Vysočina
Christina Zidková (10) - Jihočeský kraj
Petra Musilová (11) - Pardubický kraj
Barbora Hamplová (12) - Liberecký kraj

Iveta Lutovská obleče 13. kraj a 14. obleče speciální host!

Iveta Lutovská v Thajsku

29. ledna 2010 v 17:00 | diary-of-miss |  Česká miss 2009
Iveta Lutovská na dovolené v ThajskuIveta Lutovská na dovolené v ThajskuIveta Lutovská na dovolené v ThajskuIveta Lutovská na dovolené v ThajskuIveta Lutovská na dovolené v ThajskuIveta Lutovská na dovolené v ThajskuIveta Lutovská na dovolené v ThajskuIveta Lutovská na dovolené v ThajskuIveta Lutovská na dovolené v ThajskuIveta Lutovská na dovolené v ThajskuIveta Lutovská na dovolené v ThajskuIveta Lutovská na dovolené v ThajskuIveta Lutovská na dovolené v Thajsku


Miss Česko-Slovensko 2010

27. ledna 2010 v 15:16 | diary-of-miss |  Ostatní
V sobotu 10. dubna večer bude v přímém přenosu vysílán v České televizi a ve Slovenské televizi první ročník zcela nové mezinárodní soutěže MISS Česko-Slovensko 2010. V rámci této soutěže se utkají nejkrásnější dívky z České a Slovenské republiky. Bude se jednat o miss a vicemiss české a slovenské soutěže krásy posledních tří ročníků. Celkem bude soutěžit 12 dívek, šest z každé země.
O vítězce budou rozhodovat diváci prostřednictvím SMS a výnosy z SMS hlasování půjdou na charitativní účely určené dětem. V soutěži zvítězí dívka, která od diváků získá nejvíce hlasů. Ta získá hlavní cenu - luxusní automobil Audi Q5. Dále bude vyhlášen český nebo slovenský národní tým dívek, které dohromady získají od diváků nejvíce hlasů. Všechny dívky tohoto vítězného týmu získávají jako cenu luxusní večerní šaty od Módního salonu Richter.
Novou mezinárodní soutěž MISS Česko-Slovensko 2010 vymyslel a připravil ředitel MISS České republiky Jiří Adamec spolu se zakladatelem této soutěže Milošem Zapletalem. Slovenskou soutěží, která vysílá své miss a vicemiss, je Miss Universe Slovenské republiky, kterou vede Silvia Lakatošová - vítězka MISS České republiky 1993. Letos se bude konat první ročník této soutěže, který založí každoroční tradici.
Na sobotu 10. dubna večer je připraven velký soutěžní a zábavný televizní pořad, ve kterém kromě nejkrásnějších miss a vicemiss České a Slovenské republiky posledních tří let vystoupí řada slavných hostů z obou zemí. V pořadu budou účinkovat například Karel Gott, Bolek Polívka, Miroslav Donutil, Karel Šíp, Milan Lasica, Marián Labuda, Milan Markovič, skupina Chinaski, skupina No Name a další.

Česká miss bude spolupracovat s Miss World

27. ledna 2010 v 15:14 | diary-of-miss |  Česká Miss 2010
Česká Miss se stává jedinou světově respektovanou soutěží krásy v České republice
Česká královna krásy může být po letech opět jen jedna

Exkluzivní pětiletý kontrakt s pořadateli Miss World, vůbec největší a nejstarší světové soutěže krásy, podepsala letos 25. ledna ředitelka a majitelka České Miss Michaela Maláčová. A vůbec poprvé v historii České republiky jí byla rovněž udělena licence na Mr. World, soutěž o nejkrásnějšího muže planety.

"Jsem upřímně dojata. Znamená to pro mě historický moment v kariéře zakladatelky a ředitelky České Miss. Je to také nejvyšší ocenění naší usilovné šestileté práce na projektu Česká Miss, který si tak dokázal vydobýt prvenství a exkluzivitu na všech frontách. Nebylo to vždy jednoduché a o to více si tohoto úspěchu cením. Je to pro nás obrovský závazek do budoucna a velká motivace neusnout na vavřínech a dál pokračovat v této cestě," řekla Michaela Maláčová.

Existují pouze dvě uznávané celosvětové soutěže krásy - Miss World a Miss Universe. S nimi úzce souvisejí národní soutěže v jednotlivých zemích. Jejich organizátoři (doposud Česká Miss a Miss ČR) musejí vlastnit jednu z těchto mezinárodních licencí. Pokud tomu tak není, stává se taková soutěž regionální či místní záležitostí, která nemá světový rozsah. Jsou to například Miss Praha, Miss Golf, Miss léto, atd.
Licence na jednu z těchto světových soutěží nelze koupit. Získat ji, to je otázka jednání a důvěry ze strany Miss World či Miss Universe. Oba organizátoři si důsledně vybírají toho, komu a za jakých podmínek licenci nabídnou. Je jen na jejich rozhodnutí, zda tak učiní. Česká Miss vznikla na základě udělení licence na Miss Universe v roce 2004. "Již mnohokrát jsem říkala, že mi licence byla nabídnuta, protože se zástupci Miss Universe rozhodli nespolupracovat déle s tehdejším prezidentem Miss ČR Milošem Zapletalem a hledali v Česku nového smluvního partnera," vysvětluje Maláčová. "A za velmi podobných podmínek a ze stejného důvodu mě oslovila ředitelka Miss World paní Julie Morley. Na konci roku 2009 mě pozvala do Londýna, abychom si promluvily o možnostech spolupráce. Již delší dobu sledovala úroveň soutěží krásy v Česku a rozhodla se od letošního roku spolupracovat právě s námi. Česká Miss se tím stává v Česku nejprestižnější a dnes již také jedinou celonárodní soutěží krásy v naší zemi," dodává.
Spolupráce s Miss World zahrnuje i aktivní budování a rozvíjení charitativního projektu Beauty with the Purpose, jehož zakladatelkou a tváří je právě prezidentka Miss World Julia Morley.
Během finálového večera České Miss 2010, který se uskuteční letos 20. března a který bude vysílat v přímém přenosu TV Nova, zvolí odborná porota dívku s titulem Česká Miss World. Absolutní vítězkou České Miss 2010 se stane dívka s nejvyšším počtem diváckých hlasů. Česká Miss 2010 se poté zúčastní Miss Universe.


Finalistky Miss Slovensko 2010

23. ledna 2010 v 14:37 | diary-of-miss |  Miss Slovensko
1. Jana Mihálová
2. Jana Kresáková
3. Dominika Floreková
4. Mária Časnochová
5. Martina Dávidová
6. Leona Čechová
7. Tatiana Kohútová
8. Kristína Kováčová
9. Dominika Ongaľová
10. Natália Drocárová
11. Mária Rakúsová
12. Marína Georgiová
13. Soňa Štefková
14. Erika Kováčová
15. Katarína Kočišová


Vicemissky Miss ČR 2009 v Egyptě

23. ledna 2010 v 14:28 | diary-of-miss |  Miss ČR 2009
Lucie SmatanováLucie SmatanováLucie SmatanováLucie SmatanováHana VěrnáHana VěrnáHana VěrnáHana Věrná


Aneta Vignerová

10. ledna 2010 v 11:34 | diary-of-miss |  Miss ČR 2009
Aneta s Táňou na Rallye Dakar

4. ledna 2010 v 16:36 | diary-of-miss |  Miss ČR 2009
Taťána Kuchařová a Aneta Vignerová v ArgentiněTaťána Kuchařová a Aneta Vignerová v ArgentiněTaťána Kuchařová a Aneta Vignerová v ArgentiněTaťána Kuchařová a Aneta Vignerová v ArgentiněTaťána Kuchařová a Aneta Vignerová v ArgentiněTaťána Kuchařová a Aneta Vignerová v ArgentiněTaťána Kuchařová a Aneta Vignerová v ArgentiněTaťána Kuchařová a Aneta Vignerová v ArgentiněTaťána Kuchařová a Aneta Vignerová v ArgentiněAneta Vignerová v ArgentiněTaťána Kuchařová v ArgentiněTaťána Kuchařová a Aneta Vignerová v Argentině